خبرهای ویژه

» اخبار ورزشی » تحقیق و تفحص از سرخ آبی ها شش ماه زمان می برد

تاریخ انتشار : 2018/08/07 - 15:42

 کد خبر: 7233
 186 بازدید

تحقیق و تفحص از سرخ آبی ها شش ماه زمان می برد

[ad_1] به گزارش روز سه شنبه پایگاه اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان، قاضی زاده هاشمی معتقد است، اداره باشگاه های پرسپولیس و استقلال باید به سمت و سویی برود که مستقل و روبه جلو همراه با اعتماد عمومی باشد.وی گفت: جلسه خوبی با «مسعود سلطانی فر» وزیر ورزش و جوانان، در خصوص آغاز تحقیق […]

تحقیق و تفحص از سرخ آبی ها شش ماه زمان می برد

[ad_1]

تحقیق و تفحص از سرخ آبی ها شش ماه زمان می تحقیق و تفحص از سرخ آبی ها شش ماه زمان می برد

به گزارش روز سه شنبه پایگاه اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان، قاضی زاده هاشمی معتقد است، اداره باشگاه های پرسپولیس و استقلال باید به سمت و سویی برود که مستقل و روبه جلو همراه با اعتماد عمومی باشد.
وی گفت: جلسه خوبی با «مسعود سلطانی فر» وزیر ورزش و جوانان، در خصوص آغاز تحقیق و تفحص از باشگاه های فرهنگی ورزشی وابسته به این وزارتخانه برگزار شد و سلطانی فر قول هر گونه مساعدت و همکاری با این هیات را داد تا در فضایی آرام عملکرد این دو باشگاه در ۱۰ ساله گذشته بررسی شود.
نماینده مردم فریمان، سرخس، احمد آباد و رضویه پیرامون نحوه فعالیت این هیات توضیح داد: گزارش هایی که از مراجع و گروه های مختلف مردم دریافت می شود، همراه با گزارش هایی که قبلا دریافت شده است، مورد ارزیابی قرار می گیرند.
قاضی زاده هاشمی ادامه داد: وزیر ورزش و جوانان گزارش خوبی از اداره دو باشگاه به ویژه در پرداخت بدهی های آنها ارائه داد و امیدواریم این عملکردها را درست ارزیابی و منعکس کنیم.
وی بزرگترین سرمایه این دو باشگاه را اعتماد مردمی دانست و افزود: امیدوارم مشکلات مالی قبلی هم در طول زمان حل شود تا شفافیت بیشتر در باشگاه داری به اعتماد مردم بیفزاید.
بر اساس رأی‌گیری صورت گرفته در ۱۴ تیرماه صحن علنی مجلس، ۱۵ عضو کمیته تحقیق و تفحص از منابع، مصارف و نظام مدیریت شرکت های فرهنگی، وابسته به وزارت ورزش و جوانان و از جمله دو تیم پرسپولیس و استقلال مشخص شدند.
بر این اساس احمد آزادیخواه، اصغر مسعودی، مهدی شیخ، طیبه سیاوشی، علیرضا ابراهیمی، محمدصادق طباطبایی نژاد، محمد اسماعیل سعیدی، جمشید جعفرپور و سید احسان قاضی زاده هاشمی از کمیسیون فرهنگی همراه با علی اصغر یوسف نژاد، سید فرید موسوی، نادر قاضی پور، محمدرضا نجفی و محمدعلی وکیلی به عنوان درخواست کنندگان تحقیق و تفحص و محمدعزیزی از میان سه نماینده آزاد درخواست کننده، اعضای کمیته تحقیق و تفحص را تشکیل می دهند.
ورزشی**۹۰۲۹**۱۳۶۸

انتهای پیام /*

[ad_2]

Source link


برچسب ها : , , , , , , , , , , ,
دسته بندی : اخبار ورزشی