خبرهای ویژه

» اخبار علمی » تصویر واقعی آیفون ۶.۱ اینچی اپل منتشر شد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۶:۱۷

 کد خبر: 7275
 107 بازدید

تصویر واقعی آیفون ۶.۱ اینچی اپل منتشر شد

[ad_1] وبسایت کلیک: اپل در ماه های آینده از سه آیفون جدید رونمایی می کند. به تازگی تصویر واقعی آیفون ۶٫۱ اینچی اپل در فضای مجازی منتشر شده است. بر اساس گزارش ها و شایعاتی که تا به امروز از آیفون های ۲۰۱۸ اپل در اینترنت منتشر شده، این محصولات از نظر طراحی تفاوت چندانی […]

تصویر واقعی آیفون ۶.۱ اینچی اپل منتشر شد

[ad_1]

وبسایت کلیک: اپل در ماه های آینده از سه آیفون جدید رونمایی می کند. به تازگی تصویر واقعی آیفون ۶٫۱ اینچی اپل در فضای مجازی منتشر شده است.

بر اساس گزارش ها و شایعاتی که تا به امروز از آیفون های ۲۰۱۸ اپل در اینترنت منتشر شده، این محصولات از نظر طراحی تفاوت چندانی در مقایسه با آیفون X ندارند. گفته می شود تمامی آیفون های ۲۰۱۸ به نمایشگر بدون حاشیه مجهز می شود.

تصویر واقعی آیفون ۶ ۱ اینچی اپل منتشر شد تصویر واقعی آیفون ۶.۱ اینچی اپل منتشر شد

آیفون ۶٫۱ اینچی یکی از محصولات جدید اپل در سال ۲۰۱۸ محسوب می شود که با وجود قیمت پایین در مقایسه با دیگر آیفون های اپل از طراحی مشابه با آیفون ایکس بهره می برد. اخیرا تصویر واقعی آیفون ۶٫۱ اینچی اپل در اینترنت منتشر شده است.

این تصویر که پنل پشتی آیفون ۹ را به نمایش می گذارد، خبر از دوربین بزرگتر آن در مقایسه با آیفون ۸ می دهد. در گذشته شایعات به این موضوع اشاره کرده بودند که آیفون ۹ به سنسور جدیدی مجهز می شود؛ با این حال نمی توان بر اساس تصویر واقعی آیفون ۶٫۱ اینچی اپل چنین موضوعی را تایید کرد.

1533646030 707 تصویر واقعی آیفون ۶ ۱ اینچی اپل منتشر شد تصویر واقعی آیفون ۶.۱ اینچی اپل منتشر شد

آیفون ۶٫۱ اینچی اپل در مقایسه با نمونه های دیگر قیمت کمتری خواهد داشت. اپل برای دستیابی به قیمت پایین تر تصمیم گرفته در آن از پنل LCD استفاده کند. بر اساس گزارش ها این دستگاه فاقد فناوری تاچ سه بعدی است.

این احتمال وجود دارد که دوربین مورد استفاده در آیفون ۹ مشابه با نسل قبلی خود باشد. در حالی که این موضوع می تواند برای برخی کاربران ناامید کننده باشد، نمی توان کیفیت دوربین آن را زیر سوال برد. دوربین مورد استفاده در آیفون ۸ می تواند تصاویر با کیفیتی را ثبت کند.

اپل گوشی های هوشمند جدید خود را در ماه سپتامبر معرفی می کند. بر اساس گزارشی که در گذشته نه چندان دور در اینترنت منتشر شده بود، از آیفون های ۲۰۱۸ در تاریخ ۱۱ و یا ۱۲ سپتامبر رونمایی می شود.

[ad_2]

Source link


برچسب ها : , , , , , , , , , , ,
دسته بندی : اخبار علمی , فناوری اطلاعات