خبرهای ویژه

» اخبار ورزشی » دروازه بان منچستر سیتی به برنلی می رود

تاریخ انتشار : 2018/08/07 - 15:26

 کد خبر: 7207
 252 بازدید

دروازه بان منچستر سیتی به برنلی می رود

[ad_1] به گزارش ایرنا، خبرگزاری رویترز روز سه شنبه نوشت: اگرچه باشگاه برنلی رقم این انتقال را فاش نکرده، اما گزارش ها حاکی از آن است که دروازه بان سابق تیم ملی انگلیس که ۷۵ بازی ملی را نیز در کارنامه دارد با ۳٫۵ میلیون پوند راهی این تیم شده است.«نیک پوپ» و «تام هیتون» […]

دروازه بان منچستر سیتی به برنلی می رود

[ad_1]

دروازه بان منچستر سیتی به برنلی می رود دروازه بان منچستر سیتی به برنلی می رود

به گزارش ایرنا، خبرگزاری رویترز روز سه شنبه نوشت: اگرچه باشگاه برنلی رقم این انتقال را فاش نکرده، اما گزارش ها حاکی از آن است که دروازه بان سابق تیم ملی انگلیس که ۷۵ بازی ملی را نیز در کارنامه دارد با ۳٫۵ میلیون پوند راهی این تیم شده است.
«نیک پوپ» و «تام هیتون» دو گلر ملی پوش برنلی به دلیل مصدومیت قادر به همراهی تیم خود نبوده و هارت می تواند از این موقعیت نهایت استفاده را برده و خود را بار دیگر به «گرت ساوتگیت» سرمربی تیم ملی انگلیس اثبات کند.
بر این اساس، پوپ که به عنوان گلر ذخیره، تیم ملی انگلیس را در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه همراهی کرد، بدنبال مصدومیت از ناحیه کتف در بازی مقابل آبردین در لیگ اروپا، برای چندین ماه قادر به همراهی تیمش نخواهد بود.
بازگشت هیتون به ترکیب برنلی نیز که اکثر بازی های فصل گذشته را به دلیل مصدومیتی مشابه از دست داده بود، با اضافه شدن مصدومیت دیگری از ناحیه ماهیچه پا بار دیگر به تاخیر افتاد.
هارت در سال ۲۰۰۶ به منچستر سیتی پیوست و در جریان دو قهرمانی این تیم در سال های ۲۰۱۲ و ۲۰۱۴ در رقابت های لیگ برتر جزیره حضور داشت. اما پس از روی کار آمدن «پپ گواردیولا» سرمربی فعلی سیتی، رفته رفته از کانون توجهات خارج و به یک نیمکت نشین تبدیل شد.
هارت پس از پشت سر گذاشتن مدتی در تیم تورینو ایتالیا به عنوان بازیکن قرضی، فصل گذشته را هم به صورت قرضی و البته نه چندان موفق در وستهام سپری کرد.
ورزشی**۳۹۹۱**۱۳۶۸

انتهای پیام /*

[ad_2]

Source link


برچسب ها : , , , , , , ,
دسته بندی : اخبار ورزشی