خبرهای ویژه

» اخبار علمی » دستکاری اعجاب‌آور ویدیوها در لحظه+فیلم

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۵:۳۳

 کد خبر: 7220
 150 بازدید

دستکاری اعجاب‌آور ویدیوها در لحظه+فیلم

[ad_1] “ولادیمیر تامین” یک طراح گرافیک حرکتی یا گرافیک متحرک است که می‌خواهد امکان ویرایش ویدیوها را در لحظه، به مانند استفاده از یک فیلتر اینستاگرام فراهم کند. به گزارش ایسنا و به نقل از یوتیوب، این فیلم اعجاب‌آور، شما را به دنیایی می‌برد که در آن، دستکاری دیجیتالی در دنیای واقعی ممکن می‌شود. “ولادمیر […]

دستکاری اعجاب‌آور ویدیوها در لحظه+فیلم

[ad_1]

“ولادیمیر تامین” یک طراح گرافیک حرکتی یا گرافیک متحرک است که می‌خواهد امکان ویرایش ویدیوها را در لحظه، به مانند استفاده از یک فیلتر اینستاگرام فراهم کند.

به گزارش ایسنا و به نقل از یوتیوب، این فیلم اعجاب‌آور، شما را به دنیایی می‌برد که در آن، دستکاری دیجیتالی در دنیای واقعی ممکن می‌شود.

“ولادمیر تامین” طراح گرافیک حرکتی با استفاده از ابزارهای خود، ویدیو را در دنیای واقعی تغییر می‌دهد. مثلا چراغ‌های خیابانی را خم می‌کند و اجسام مختلف واقعی موجود در ویدیو را به اشکال متفاوت درمی‌آورد.

وی می‌گوید: هنگامی که یک ایده دارید، نمی‌توانید منتظر بمانید تا ببینید چه زمانی محقق می‌شود، باید به دنبال تحققش بروید. بنابراین شما باید کار کنید و در طول این فرآیند، چیزهایی است که شما باید آنها را دریابید. چیزهایی که کار شما را راحت‌تر از آنچه برنامه‌ریزی کرده‌اید، می‌کنند. این یک فرآیند عملی است که توسط کنجکاوی تحریک می‌شود.

طراحی گرافیک حرکت یا موشن گرافیک یا گرافیک متحرک زیر مجموعه‌ای از طراحی گرافیک است که قوانین طراحی گرافیک را در یک محیط فیلم‌سازی یا یک محیط تولید تلویزیونی، از طریق به کار بردن انیمیشن(جان‌بخشی) یا تکنیک‌های سینمایی به کار می‌برد.

به عنوان مثال علائم حرکتی و ترسیم‌هایی که به عنوان عناوین یک فیلم یا سکانس‌های آغازین یک برنامه تلویزیونی، انیمیشن‌های مبتنی بر وب و لوگوی شناسایی سه بعدی برای کانال تلویزیون را می‌توان نام برد.

“تامین” می‌گوید برای کارهایش از همه چیز الهام می‌گیرد و آخرین کارش را به شکل ویژه از فیلترهای هوش مصنوعی در زمان واقعی در اپلیکیشن اینستاگرام الهام گرفته است.

او می‌گوید این ویدیو را به منظور به تصویر کشیدن آینده احتمالی فناوری‌های ویرایش ویدیو ساخته است.

وی از رابط‌های حرکتی عمومی استفاده می‌کند تا توهم دستکاری اشیاء را در زمان واقعی به سادگی استفاده از یک فیلتر اینستاگرام ایجاد کند.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link


برچسب ها : , , , , , , , ,
دسته بندی : اخبار علمی , فناوری اطلاعات