خبرهای ویژه

» اخبار روز » محمدرضا رجبی، دبیر فدراسیون هندبال: تلاش می‌ کنیم بهترین عملکرد را در بازی‌ های آسیایی جاکارتا داشته باشیم

تاریخ انتشار : 2018/08/07 - 16:36

 کد خبر: 7293
 149 بازدید

محمدرضا رجبی، دبیر فدراسیون هندبال: تلاش می‌ کنیم بهترین عملکرد را در بازی‌ های آسیایی جاکارتا داشته باشیم

[ad_1] طرفداری- محمدرضا رجبی درمورد آخرین شرایط تیم ملی هندبال ایران پیش از شروع بازی‌های آسیایی اظهار داشت: آخرین اردوی داخلی برای آماده‌سازی تیم ملی اعزامی به مسابقات آسیایی جاکارتا به پایان رسید و اعضای تیم اکنون به آمادگی نسبی رسیده‌اند. برای آمادگی بیشتر و رفع برخی نقاط ضعف، تیم ملی قبل از اعزام به اندونزی، […]

محمدرضا رجبی، دبیر فدراسیون هندبال: تلاش می‌ کنیم بهترین عملکرد را در بازی‌ های آسیایی جاکارتا داشته باشیم

[ad_1]

طرفداری- محمدرضا رجبی درمورد آخرین شرایط تیم ملی هندبال ایران پیش از شروع بازی‌های آسیایی اظهار داشت:

آخرین اردوی داخلی برای آماده‌سازی تیم ملی اعزامی به مسابقات آسیایی جاکارتا به پایان رسید و اعضای تیم اکنون به آمادگی نسبی رسیده‌اند. برای آمادگی بیشتر و رفع برخی نقاط ضعف، تیم ملی قبل از اعزام به اندونزی، چند روزی را در مالزی اردو خواهد زد. 

وی ادامه داد:

در این اردو سعی می‌کنیم بازیکنان به آمادگی کامل برسند و با آمادگی کامل در مسابقات شرکت کنند و انشالله با نتایج خوبی به کشور بازگردیم.

دبیر فدراسیون هندبال درباره پیش‌بینی نتایج تیم ملی هندبال در اندونزی گفت:

در دور اول مسابقات با یکی از قدرت‌های هندبال آسیا یعنی قطر همگروه هستیم و بازی سختی پیش‌رو داریم، اما تلاشمان ارائه بهترین عملکرد جلوی این تیم است.

به نقل از فارس، رجبی افزود:

با نتایجی که در دور اول مسابقات می‌گیریم، می کوشیم در دور دوم در گروه راحت‌تری قرار بگیریم که امیدوارم این موضوع هم محقق شود.

[ad_2]

Source link


برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , , ,
دسته بندی : اخبار روز , ورزشی