خبرهای ویژه

» اخبار روز » نسیم آنلاین | نشست هیئت رئیسه سازمان لیگ فوتبال برگزار شد/ درودگر همچنان مدیر بازاریابی

تاریخ انتشار : 2018/08/07 - 16:15

 کد خبر: 7272
 197 بازدید

نسیم آنلاین | نشست هیئت رئیسه سازمان لیگ فوتبال برگزار شد/ درودگر همچنان مدیر بازاریابی

[ad_1] به گزارش  خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان؛ پس از حواشی زیادی که برای تبلیغات محیطی رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران به وجود آمد، اعضای هیئت رئیسه سازمان لیگ ، ظهر امروز ( سه شنبه ) در ساختمان این سازمان تشکیل جلسه دادند و در خصوص بازاریابی به گفت و گو پرداختند. در […]

نسیم آنلاین | نشست هیئت رئیسه سازمان لیگ فوتبال برگزار شد/ درودگر همچنان مدیر بازاریابی

[ad_1]

به گزارش  خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان؛ پس از حواشی زیادی که برای تبلیغات محیطی رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران به وجود آمد، اعضای هیئت رئیسه سازمان لیگ ، ظهر امروز ( سه شنبه ) در ساختمان این سازمان تشکیل جلسه دادند و در خصوص بازاریابی به گفت و گو پرداختند.

در این نشست که صادق درودگر ( مدیرعامل تراکتورسازی تبریزمهدی ناج ( رئیس فدراسیون فوتبال ) و … برخی اعضای دیگر غایب بودند، در پایان مقرر شد تا درودگر همچنان به عنوان مدیر بازاریابی به کار خود ادامه دهد تا در آینده تصمیمات جدیدی اتخاذ شود.

همچنین علیرضا شیرازی، مدیر سابق شرکت تبلیغات محیطی فوتبال هم پس از پایان این نشست با حیدر بهاروند، رئیس سازمان لیگ فوتبال دیدار کرد و در خصوص مسائل گذشته با یکدیگر به گفت و گو پرداختند.

مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال در این جلسه غایب بود.

البته نکته قابل توجه آن است که صادق درودگر پس از انتخاب به عنوان مدیرعامل تراکتورسازی تبریز در گفت و گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان بیان کرده بود، ”  شرایط ادامه فعالیتم در کمیته بازاریابی طبق قانون و تصمیم رئیس سازمان لیگ اعلام می شود.  من در هیئت رئیسه سازمان لیگ هستم اما به احتمال زیاد از مدیریت  کمیته بازاریابی کنار می روم و فقط می توانم به مسئولان سازمان لیگ مشاوره بدهم . قرارداد تبلیغات محیطی هم منعقد شده و در این باره مشکلی وجود ندارد.”

البته به نظر می رسد، در جلسه امروز ( سه شنبه ) هیئت رئیسه سازمان لیگ فوتبال، مسئولان تصمیم گرفتند تا درودگر همچنان به عنون مدیر بازاریابی به فعالیت خود ادامه دهد.


بیشتر بخوانید: درودگر: افتخار می کنم مدیرعامل تراکتورسازی شدم/ از کمیته بازاریابی کنار می روم


منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

[ad_2]

Source link


برچسب ها : , , , , , , , , , , , , ,
دسته بندی : اخبار روز , ورزشی