خبرهای ویژه

» اخبار ورزشی » پرسپولیس واستقلال در پرداخت مالیات بی توجه بودند

تاریخ انتشار : 2018/08/07 - 16:26

 کد خبر: 7284
 161 بازدید

پرسپولیس واستقلال در پرداخت مالیات بی توجه بودند

[ad_1] سلطانی فر امروز (سه شنبه) در نشست اعضای هیات رییسه هیات تحقیق و تفحص باشگاه های فرهنگی ورزشی وابسته به وزارت ورزش و جوانان افزود: این دو باشگاه به دلیل بدهی های زیاد در خطر حذف از لیگ قهرمانان آسیا بودند که با پیگیری های لازم مشکل حل شد.وی گفت: برای نخستین بار این […]

پرسپولیس واستقلال در پرداخت مالیات بی توجه بودند

[ad_1]

پرسپولیس واستقلال در پرداخت مالیات بی پرسپولیس واستقلال در پرداخت مالیات بی توجه بودند

سلطانی فر امروز (سه شنبه) در نشست اعضای هیات رییسه هیات تحقیق و تفحص باشگاه های فرهنگی ورزشی وابسته به وزارت ورزش و جوانان افزود: این دو باشگاه به دلیل بدهی های زیاد در خطر حذف از لیگ قهرمانان آسیا بودند که با پیگیری های لازم مشکل حل شد.
وی گفت: برای نخستین بار این دو باشگاه پس از آنکه قهرمان لیگ برتر و جام حذفی شدند، حضور موفقی در لیگ قهرمانان آسیا داشتند و به مرحله یک چهارم نهایی رسیدند که در صورت برتری مقابل حریفان قطری در نیمه نهایی به مصاف هم خواهند رفت تا یک نماینده از ایران به فینال برسد.
تیم های استقلال و پرسپولیس در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا باید در شهریورماه سال جاری به ترتیب به مصاف السد و الدحیل قطر بروند.
وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: امیدوارم در استمرار حرکت های خوب و مفیدی که با اصلاح ساختار دو باشگاه آغاز شده است، با کمک مجلس شورای اسلامی روند رو به رشد و اصلاح طلبانه را در این دو باشگاه حفظ و ارتقا دهیم. البته برای برطرف کردن مشکلات مالی آنها تامین هزینه ها از محل تبلیغات و کمک هواداران برنامه ریزی شده است تا نیاز به کمک دولت نداشته باشند.
وی افزود: ساختار، منابع و هیات مدیره دو باشگاه استقلال و پرسپولیس را ساماندهی کردیم و برای تشکیل مجمع باشگاه ها از هیات دولت مصوبه گرفتیم و معافیت مالیاتی را هم دنبال می کنیم. از طرفی جذب حامی مالی سبب شد آنها فعلا دغدغه مالی نداشته باشند.
سلطانی فر با بیان اینکه از تحقیق و تفحص باشگاه های پرسپولیس و استقلال استقبال می کند، اظهار داشت: رویکرد اصلاح گرایانه جای بسی امیدواری است تا با همراهی وهمکاری وزارت ورزش و جوانان و مجلس شورای اسلامی روند مسائل اجرایی بهبود یابد.
وزیر ورزش با تقدیر از نتایج تیم ملی ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، افزود: تیم ملی در پنجمین حضور خود علاوه بر کسب چهار امتیاز در مرحله گروهی، تلاش جانانه ای مقابل اسپانیا قهرمان جهان، پرتغال قهرمان اروپا و مراکش قهرمان آفریقا ارائه داد تا برای نخستین بار در تاریخ ورزش ایران مقام معظم رهبری حتی بعد از شکست ملی پوشان برای تیم ایران پیام تشکر ارسال کند.
وی ادامه داد: تیم ملی در جام جهانی سبب تقویت وحدت و انسجام ملت، ارتقای غرور ملی و ملت سازی شد و شور و شعفی که در بین ملت به ارمغان آمد با هیچ سرمایه و ابزاری بدست نمی آید.
سلطانی فر، ورزش را به عنوان ابزاری سالم و ارزان برای پرکردن اوقات فراغت مردم دانست و با اشاره به شانزده تیم لیگ برتری فوتبال اظهار داشت: در طول هفته ۴۰ تا ۵۰ میلیون نفر پیگیر رقابت ۱۶ تیم لیگ برتری هستند در شرایطی که گردش مالی این رقابت ها بین ۴۰۰ تا ۵۰۰ میلیارد تومان است که از منابع غیر دولتی تامین می شود. با این اوصاف کدام ابزار سالم تر و ارزان تر از ورزش برای پرکردن اوقات فراغت است؟ بنابراین باید با قدرت از ورزش برای سالم سازی جامعه استفاده کنیم.
ورزشی**۹۰۲۹**۱۳۶۸

انتهای پیام /*

[ad_2]

Source link


برچسب ها : , , , , , , ,
دسته بندی : اخبار ورزشی