خبرهای ویژه

» دانستنی ها » کشف محموله ۳۵ میلیاردی ساعت قاچاق توسط پلیس مهرآباد + جزئیات

تاریخ انتشار : 2018/08/07 - 15:44

 کد خبر: 7236
 154 بازدید

کشف محموله ۳۵ میلیاردی ساعت قاچاق توسط پلیس مهرآباد + جزئیات

[ad_1] به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس،‌ سردار حسن مهری  رئیس پلیس فرودگاه‌های کشور در نشست خبری با اصحاب رسانه با جزئیات کشف این محموله قاچاق پرداخت و اظها رداشت: در تاریخ ۱۴ مرداد ماه پلیس مبارزه با قاچاق کالا گزارش داد فردی قصد دارد یک محموله ساعت به کیش منتقل کند.   رئیس پلیس فرودگاه‌های […]

کشف محموله ۳۵ میلیاردی ساعت قاچاق توسط پلیس مهرآباد + جزئیات

[ad_1]

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس،‌ سردار حسن مهری  رئیس پلیس فرودگاه‌های کشور در نشست خبری با اصحاب رسانه با جزئیات کشف این محموله قاچاق پرداخت و اظها رداشت: در تاریخ ۱۴ مرداد ماه پلیس مبارزه با قاچاق کالا گزارش داد فردی قصد دارد یک محموله ساعت به کیش منتقل کند. 

 رئیس پلیس فرودگاه‌های کشور،  تصریح کرد: ماموران پلیس فرودگاه به سرعت وارد عمل شده و یک نفر را در این رابطه بازداشت کردند. 

این مقام ارشد پلیس فرودگاه‌های کشور، بیان داشت: بعد از بازداشت این فرد، وی از ارائه هرگونه مجوز خودداری کرد و بعد از تحقیقات معلوم شد تعدادی ساعت نیز در دفتر کار وی وجود دارد. 

سردار مهری اعلام کرد: در فرودگاه‌ مهرآباد از این فرد حدود هزار عدد ساعت با برند خارجی کشف و ضبط شد؛‌ قیمت ساعت‌ها بین ۱٫۵ تا ۸ میلیون تومان است. 

وی به نکته قابل توجه در این محموله قاچاق پرداخت و گفت: همه ساعت‌ها دارای برچسب شبنم بوده‌اند؛ البته برچسب‌های تقلبی شبنم که چاپ کرده و بر روی ساعت‌ها نصب کرده بودند. 

سردار مهری گفت: از دفتر کاری این شرکت نیز تعداد قابل توجهی ساعت کشف و ضبط شد که در مجموع ۵۴۰۰ عدد ساعت به ارزش ۳۵ میلیارد ریال کشف شد. 

 رئیس پلیس فرودگاه‌های کشور  گفت: این فرد شریکی داشته که سال گذشته به دلیل قاچاق ارز دستگیر و روانه زندان شده است. 

وی در پاسخ به پرسش خبرنگاران درخصوص زمان ورود این محموله به کشور گفت: این محموله در سال ۹۲ وارد شده و در تهران اختفا شده بود و در هنگام انتقال به کیش در فرودگاه مهراباد کشف و ضبط شد. 

وی تاکید کرد: هر وقت کالایی توسط پلیس گشف شود و مدرک گمرکی نداشته باشد کالای قاچاق محسوب می‌شود. 

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link


برچسب ها : , , , , , , , ,
دسته بندی : دانستنی ها