خبرهای ویژه

» اخبار ورزشی » اسطوره منچستر برنده جایزه رئیس یوفا در سال ۲۰۱۹ :: ورزش سه

تاریخ انتشار : 2019/08/27 - 19:08

 کد خبر: 60270
 75 بازدید

اسطوره منچستر برنده جایزه رئیس یوفا در سال ۲۰۱۹ :: ورزش سه

[ad_1] کد خبر: ۱۶۳۲۸۹۶/۲۹ زمان: ۱۶:۳۰   ۱۳۹۸/۰۶/۰۵ بازدید: ۷,۷۲۷ اریک کانتونا اسطوره فرانسوی باشگاه منچستریونایتد جایزه رئیس یوفا ۲۰۱۹ را از الکساندر چفرین دریافت خواهد کرد. به گزارش “ورزش سه”، از سوی الکساندر چفرین(رئیس یوفا) به اریک کانتونا به سبب دستاوردهایش در داخل و خارج از زمین فوتبال،  […]

اسطوره منچستر برنده جایزه رئیس یوفا در سال ۲۰۱۹ :: ورزش سه

[ad_1]کد خبر: ۱۶۳۲۸۹۶/۲۹

زمان: ۱۶:۳۰  
۱۳۹۸/۰۶/۰۵

بازدید: ۷,۷۲۷اریک کانتونا اسطوره فرانسوی باشگاه منچستریونایتد جایزه رئیس یوفا ۲۰۱۹ را از الکساندر چفرین دریافت خواهد کرد.

به گزارش “ورزش سه”، از سوی الکساندر چفرین(رئیس یوفا) به اریک کانتونا به سبب دستاوردهایش در داخل و خارج از زمین فوتبال،  جایزه رئیس یوفا ۲۰۱۹ تعلق گرفت. این خبر امروز توسط یوفا رسما اعلام شد.

 

 

 اسطوره منچستر برنده جایزه رئیس یوفا در سال 2019 :: ورزش سه

 

 

ستاره فرانسوی منچستر در دهه ۹۰ و در ۱۴ سال دوران فوتبالش موفق به کسب ۱۴ عنوان قهرمانی شد و نقش مهمی در قهرمانی های شیاطین سرخ در دهه ۹۰ میلادی داشت.

السکاندر چفرین در تمجید از اریک کانتونا از او به عنوان مردی یاد کرده است که از سازش امتناع می کند.

 

او در توصیف کانتونا نوشت:« این جایزه نه فقط بیان کننده دوران فوتبال او به عنوان بازیکنی درجه یک و سطح اول دنیاست که تقدیر از کسی است که همواره از سازش امتناع می کند. کسی که پای ارزش هایش ایستاده و همیشه از آنچه در ذهنش دارد و نه چیزی خلاف آن صحبت می کند. او قلب و روحش را برای حمایت از چیزهایی که به آنها باور دارد، گذاشته است.»

 

قرار است جایزه ویژه رئیس اتحادیه فوتبال اروپا در مراسم روز پنجشنبه این نهاد در شهر موناکوی فرانسه به اریک کانتونا اهدا شود. این مراسم که اختصاص دارد به معرفی بهترین‌های قاره اروپا همزمان به قرعه‌کشی فصل جدید لیگ قهرمانان نیز خواهد پرداخت. ابتدا و از ساعت ۲۰:۳۰ مراسم قرعه‌کشی برگزار می‌شود و در ادامه بهترین‌های فصل گذشته یوفا معرفی خواهند شد.

 

 

01348646 اسطوره منچستر برنده جایزه رئیس یوفا در سال 2019 :: ورزش سه

[ad_2]

Source link


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : اخبار ورزشی