خبرهای ویژه

» مدل آرایش و زیبایی » برطرف کردن لک صورت با سیب زمینی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۰۷ - ۱۴:۰۶

 کد خبر: 60276
 26 بازدید

برطرف کردن لک صورت با سیب زمینی

[ad_1] اکنون یک سفید کننده طبیعی و گیاهی را معرفی می‌کنیم که برای پوست بسیار مؤثر می‌باشد. با سیب زمینی، نقاط و لکه‌های قهوه‌ای و تیره را از روی پوست بردارید. سیب زمینی، باعث روشن شدن و سفیدی پوست می‌شود و می‌تواند لکه‌های تیره پوست را بهبود بخشد. «تابناک باتو» اکنون یک سفید کننده طبیعی […]

برطرف کردن لک صورت با سیب زمینی

[ad_1]

اکنون یک سفید کننده طبیعی و گیاهی را معرفی می‌کنیم که برای پوست بسیار مؤثر می‌باشد. با سیب زمینی، نقاط و لکه‌های قهوه‌ای و تیره را از روی پوست بردارید. سیب زمینی، باعث روشن شدن و سفیدی پوست می‌شود و می‌تواند لکه‌های تیره پوست را بهبود بخشد.

261927 840 برطرف کردن لک صورت با سیب زمینی«تابناک باتو» اکنون یک سفید کننده طبیعی و گیاهی را معرفی می‌کنیم که برای پوست بسیار مؤثر می‌باشد. با سیب زمینی، نقاط و لکه‌های قهوه‌ای و تیره را از روی پوست بردارید. سیب زمینی، باعث روشن شدن و سفیدی پوست می‌شود و می‌تواند لکه‌های تیره پوست را بهبود بخشد.

 

261928 872 برطرف کردن لک صورت با سیب زمینی

ماسک سیب زمینی:

پوست یک سیب زمینی را بگیرید و آن را رنده کنید. سپس مقداری گلاب به آن اضافه نمایید. آن‌ها را خوب با هم مخلوط کنید تا به شکل خمیری درآید. اگر پوستی چرب دارید، چند قطره آب لیمو و اگر پوستی خشک دارید، چند قطره عسل به آن مخلوط اضافه کنید. سپس آن ترکیب را بر روی پوست خود قرار دهید و پس از ۱۵ دقیقه آن را بشویید. سیب زمینی دارای خواص سفید کننده ملایمی است و استفاده منظم از این ترکیب، نقاط و لکه‌های تیره پوست شما را کاهش می‌دهد و پوست را روشن و سفید می‌سازد.

261926 264 برطرف کردن لک صورت با سیب زمینی

آسمونی

[ad_2]

Source link


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : مدل آرایش و زیبایی