خبرهای ویژه

» سلامت و پزشکی » جابجایی سلبریتی‌ها با آمبولانس در صورت صحت،تخلفی آشکار است

تاریخ انتشار : 2019/08/31 - 9:22

 کد خبر: 60288
 71 بازدید

جابجایی سلبریتی‌ها با آمبولانس در صورت صحت،تخلفی آشکار است

[ad_1] رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس تاکید کرد که اگر اخبار منتشر شده درباره جابجایی سلبریتی‌ها در آمبولانس‌های خصوصی صحت داشته باشد وظیفه اورژانس برخورد با متخلفان است. علی نوبخت در گفت‌وگو با ایسنا در واکنش به انتشار اخباری در خصوص جابجایی سلبریتی‌ها توسط آمبولانس‌های خصوصی گفت: بنده این موضوع را از رسانه‌ها […]

جابجایی سلبریتی‌ها با آمبولانس در صورت صحت،تخلفی آشکار است

[ad_1]

57933705 جابجایی سلبریتی‌ها با آمبولانس در صورت صحت،تخلفی آشکار است

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس تاکید کرد که اگر اخبار منتشر شده درباره جابجایی سلبریتی‌ها در آمبولانس‌های خصوصی صحت داشته باشد وظیفه اورژانس برخورد با متخلفان است.

علی نوبخت در گفت‌وگو با ایسنا در واکنش به انتشار اخباری در خصوص جابجایی سلبریتی‌ها توسط آمبولانس‌های خصوصی گفت: بنده این موضوع را از رسانه‌ها شنیدم. اگر صحت داشته باشد تخلفی آشکار است که باید اورژانس با همکاری دستگاه قضایی به این موضوع ورود کرده و با متخلفان برخورد کند.

وی با تاکید بر اینکه اورژانس ابزار نظارتی لازم را دارد گفت: وظیفه اورژانس برخورد با این تخلفات است لذا ما از رئیس سازمان اورژانس درخواست رسیدگی داریم که نتایج را در اختیار رسانه‌ها قرار دهد.

نماینده تهران در پایان با محکوم کردن این اقدام مجددا بر لزوم ورود دستگاه‌های مربوطه به این موضوع تاکید کرد.

چندی پیش ایسنا در گفت‌وگو با رئیس اداره آمبولانس خصوصی کشور به موضوع تردد سلبریتی‌ها و معلمان خصوصی با آمبولانس‌های خصوصی در پایتخت پرداخت که لهراسبی با تایید چنین پدیده‌ای تاکید کرد که موضوع تا حد زیادی کنترل شده است.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : سلامت و پزشکی