خبرهای ویژه

» اخبار ورزشی » شیخ ویسی: کیفیت توپ‌ها بدتر از پارسال است :: ورزش سه

تاریخ انتشار : 2019/08/24 - 5:06

 کد خبر: 60254
 65 بازدید

شیخ ویسی: کیفیت توپ‌ها بدتر از پارسال است :: ورزش سه

[ad_1] کد خبر: ۱۶۳۱۹۹۵/۳۹ زمان: ۲۱:۵۰   ۱۳۹۸/۰۶/۰۱ بازدید: ۶,۸۶۹ انشاالله جمع و جور می شویم و به لیگ برمی گردیم دروازه بان تیم پیکان تهران می گوید در صحنه گل دوم شهرخودرو هرچه تلاش کرده به توپ نرسیده است. به گزارش “ورزش سه”، وحید شیخ ویسی بعد از شکست […]

شیخ ویسی: کیفیت توپ‌ها بدتر از پارسال است :: ورزش سه

[ad_1]کد خبر: ۱۶۳۱۹۹۵/۳۹

زمان: ۲۱:۵۰  
۱۳۹۸/۰۶/۰۱

بازدید: ۶,۸۶۹


انشاالله جمع و جور می شویم و به لیگ برمی گردیم

دروازه بان تیم پیکان تهران می گوید در صحنه گل دوم شهرخودرو هرچه تلاش کرده به توپ نرسیده است.

به گزارش “ورزش سه”، وحید شیخ ویسی بعد از شکست پیکان مقابل شهرخودروی مشهد بیان کرد: متاسفانه نتوانستیم نتیجه خوبی بگیریم. در نیمه دوم خوب بودیم اما نیمه اول واقعا بد بازی کردیم. از خودم گرفته تا همه بچه ها ضعیف بودیم و دو گل روی غفلت خوردیم. در نیمه دوم هم هرچه تلاش کردیم به دروازه حریف نرسیدیم.


وی درباره گل دوم شهرخودرو و تقصیر خودش روی آن گل گفت: فیلم بازی مشخص است. نمی توانم آنالیز کنم اما شوت خوبی زد. نوک پا زد و هرچه تلاش کردم به توپ نرسیدم.


دروازه بان پیکان درباره آینده تیمش تاکید کرد: انشاالله جمع و جور می شویم . تیم خوبی داریم و می توانیم بازی های بعدی جبران کنیم و به لیگ برتر برگردیم.


شیخ ویسی در پایان درباره وضعیت توپ های لیگ برتر افزود:الان که باختیم درست نیست درباره این موضوع حرف بزنم اما به نظرم پارسال و دو سال پیش توپ ها کیفیت بهتری داشت.

 

شیخ ویسی در پایان در خصوص انتقادات از توپ این فصل گفت: الان که باخته‌ایم از همه چیز می‌توان انتقاد کرد اما اگر بخواهیم صادقانه بگویم توپ پارسال و حتی دو فصل قبل خیلی بهتر بود و امیدوارم مسوولان کیفیت بهتری برای این مساله در نظر داشته باشند.

[ad_2]

Source link


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : اخبار ورزشی