خبرهای ویژه

» مدل آرایش و زیبایی » زیباترین جواهرات نمایشگاه ۲۰۱۹ لاس و وگاس

تاریخ انتشار : 2019/09/04 - 12:04

 کد خبر: 60304
 73 بازدید

زیباترین جواهرات نمایشگاه ۲۰۱۹ لاس و وگاس

[ad_1] اختصاصی تابناک باتو؛ چند روز پیش فعالیت‌های نمایشگاه Couture Show ۲۰۱۹ در لاس وگاس به پایان رسید، در این نمایشگاه جدیدترین طراحی‌های جواهرات از برند‌های مطرح دنیا به نمایش درآمد. این نمایشگاه مثل همیشه پُر از طراحی‌های مبتکرانه برای طراحان مدرن بود که تمایل زیادی به شکستن قواعد و ارائه جواهرات هنری، خلاقانه و […]

زیباترین جواهرات نمایشگاه ۲۰۱۹ لاس و وگاس

[ad_1]

263092 846 زیباترین جواهرات نمایشگاه ۲۰۱۹ لاس و وگاساختصاصی تابناک باتو؛ چند روز پیش فعالیت‌های نمایشگاه Couture Show ۲۰۱۹ در لاس وگاس به پایان رسید، در این نمایشگاه جدیدترین طراحی‌های جواهرات از برند‌های مطرح دنیا به نمایش درآمد. این نمایشگاه مثل همیشه پُر از طراحی‌های مبتکرانه برای طراحان مدرن بود که تمایل زیادی به شکستن قواعد و ارائه جواهرات هنری، خلاقانه و متفات دارند.

۱. از جمله جواهرات در معرض نمایش برند «تمپل سانت کلر»، Temple St.Clair در طراحی پنجره وار، از طلای زرد بود که با سنگ‌های گرانقیمت در افسونی شگفت در کنار هم چیده شده بودند.

263091 940 زیباترین جواهرات نمایشگاه ۲۰۱۹ لاس و وگاس

۲. از برند مایک جوزف Mike Joseph گردنبندی شبیه پَر که با الماس، مروارید برای لباس‌های شب طراحی شده بود، به نمایش درآمد. این گردنبند جایزه این نمایشگاه به نام «هات کوتر» را به دست آورد.

۳. اما برند Colette Jewellery با الهام از ستارگان و ماه گردنبند‌های خود را طراحی کرده بود.

263083 402 زیباترین جواهرات نمایشگاه ۲۰۱۹ لاس و وگاس

۴. برند Bea Bongiasca ابتکارات جالبی از انگشتر‌های رنگی داشت که با فصل پر نور تابستان همخوانی داشت.

263085 186 زیباترین جواهرات نمایشگاه ۲۰۱۹ لاس و وگاس

۵. برند Gismondi ۱۷۵۴ جایزه زیباترین جواهرات از نگاه مردم را برای گردنبند طراحی شده برای لباس شب به دست آورد، این گردنبند طراحی ساختارشکنانه‌ای داشت و یک طرف آن باز بود و از طلای سفید، الماس و زمرد ساخته شده بود.

263084 336 زیباترین جواهرات نمایشگاه ۲۰۱۹ لاس و وگاس

۶. برند «اندریا فوهرمن» Andrea Fohrman با انگشتر‌های کوکتل درشت، با سنگ‌های خوشرنگ توجه مردم را به خود جلب کرد.

263086 605 زیباترین جواهرات نمایشگاه ۲۰۱۹ لاس و وگاس

۷. برند «سیلویا فورمانوویچ» Silvia Furmanovich جایزه ابتکار در طراحی روی چوب که با کاه، چوب و رنگ در هم آمیخته شده بود را کسب کرد.

263089 198 زیباترین جواهرات نمایشگاه ۲۰۱۹ لاس و وگاس

۸. برند «هولی دایمنت» گردنبند طراحی شده و پر از رنگ و روح تابستان را با قطعات افسونگرانه موسوم به Charm درست کرده بود. شکل قلب یکی از عناصر بارز این طرح بود.

263087 732 زیباترین جواهرات نمایشگاه ۲۰۱۹ لاس و وگاس

۹. هنوز برند «لیدیا کورتل» Lydia Courteille طراحی جدیدی برای شگفت زده کردن طرفدارانش دارد. انگشتر‌های جدید این برند را با الهام از طبیعت، میراث کهن، داستان‌های افسانه‌ای و … طراحی و ساخته شده اند و نمایی چشم نواز و تأمّل برانگیز برای مخاطبین دارند.

گفتنی است نمایشگاه «کورتو شو» لاس وگاس از مهمترین نمایشگاه‌های بین المللی جواهرات است و شرایط و پیشرفت صنعت جواهرات برند‌های کلاسیک، خلاقیت‌ها و مهارت‌های آن‌ها را به نمایش می‌گذارد که فرصتی برای درخشیدن برای طرح‌های جدید است.

[ad_2]

Source link


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : مدل آرایش و زیبایی