خبرهای ویژه

» اخبار ورزشی » سه پنالتی در یک بازی؛ این طارمی همیشه عجیب :: ورزش سه

تاریخ انتشار : 2019/09/02 - 4:11

 کد خبر: 60294
 75 بازدید

سه پنالتی در یک بازی؛ این طارمی همیشه عجیب :: ورزش سه

[ad_1] کد خبر: ۱۶۳۳۹۷۰/۵۰ زمان: ۱۰:۰۰   ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ بازدید: ۹۶,۵۵۲ واکنش‌ها به پیروزی ریو آوه بر اسپورتینگ ریو آوه با مهدی طارمی دیشب در مصاف با اسپورتینگ در یک بازی عجیب با سه پنالتی‌ای که طارمی برای تیمش از حریف گرفت موفق شد حریف بزرگ خود را ۳-۲ شکست دهد. […]

سه پنالتی در یک بازی؛ این طارمی همیشه عجیب :: ورزش سه

[ad_1]کد خبر: ۱۶۳۳۹۷۰/۵۰

زمان: ۱۰:۰۰  
۱۳۹۸/۰۶/۱۰

بازدید: ۹۶,۵۵۲


واکنش‌ها به پیروزی ریو آوه بر اسپورتینگ

ریو آوه با مهدی طارمی دیشب در مصاف با اسپورتینگ در یک بازی عجیب با سه پنالتی‌ای که طارمی برای تیمش از حریف گرفت موفق شد حریف بزرگ خود را ۳-۲ شکست دهد.

به گزارش “ورزش سه”، برونو فرناندس ستاره اسپورتینگ از قضاوت داور بازی این تیم مقابل ریو آوه، تیمی که مهدی طارمی را در اختیار دارد، به شدت انتقاد کرد. بازی‌ای که ریو آوه در آن موفق شد با به ثمر رساندن سه پنالتی حریفش را ۳-۲ شکست دهد.

برونو فرناندس که در جریان بازی هم اعتراض‌های زیادی به پنالتی‌های اعلام شده توسط ژوائو پینیرو داور مسابقه انجام داد بعد از بازی به خبرنگاران گفت:” این اصلا نتیجه عادی‌ای نیست. داور کاملا به ضرر اسپورتینگ سوت می‌زد و این عجیب است. برای حریف کوچکترین تماسی کافی بود تا اعلام پنالتی شود ولی برای اسپورتینگ انگار نه انگار. تازه تیمهای مثلا کوچک همیشه از داوری شکایت می‌کنند. امروز هم می‌خواهید شکایت کنید؟ نکند امروز هم راضی نیستید؟”.

 

01431144 سه پنالتی در یک بازی؛ این طارمی همیشه عجیب :: ورزش سه

 

فرناندس در پاسخ به این سوال که آیا پنالتی‌های اعلام شده از سوی داور برای ریو آوه را پنالتی نمی‌داند گفت:” نمی‌دانم. هنوز فیلم صحنه‌ها را مرور نکرده‌ام. ولی من فقط راجع به ضربات پنالتی صحبت نمی‌کنم. ذهنیت فوتبال پرتغال باید تغییر کند. به خاطر همین ذهنیت است که ما آنطور که باید موفق نیستیم”.

 

اما فیلیپه آگوستو، ستاره ریو آوه که از سه گل این تیم دو گل را از روی نقطه پنالتی وارد دروازه حریف کرد و از جمله با پنالتی دقیقه ۹۰+۱ خود پیروزی تیم مهدی طارمی را ممکن کرد بعد از بازی از داور و استفاده درستش از VAR تقدیر کرد. فیلیپه آگوستو در این باره گفت:” امروز داور هر جا که دچار تردید شد موضوع را با VAR بررسی کرد و قضاوت بی‌نقصی داشت. ما امروز منصفانه پیروز شدیم و برد در این بازی حق‌مان بود. ما برای تحمیل کردن افکار و بازی‌مان آمده بودیم و موفق شدیم. از این به بعد ما برای راه‌یابی به رقابتهای اروپایی می‌جنگیم. البته فکر و ذکرمان به لیگ پرتغال است و قدم به قدم به سمت هدف جلو می‌رویم”.

 

01431146 سه پنالتی در یک بازی؛ این طارمی همیشه عجیب :: ورزش سه

 

اما سرمربی ریو آوه در پایان بازی گفت وارد بحث و جدل درباره داوری نخواهد شد. کارلوس کاروالیال در پایان بازی در این باره گفت:” درباره داوری به هیچ وجه صحبت نمی‌کنم. نه به نفع داوری و نه به ضرر داوری. در پایان فصل همه تیمها بهانه دارند که از داوری انتقاد کنند چون در یک بازی از داوری ضرر دیده‌اند ولی در یک بازی از داوری سود برده‌اند. اینها در فوتبال طبیعی است. من وارد این داستان نمی‌شوم”.

 

01431149 سه پنالتی در یک بازی؛ این طارمی همیشه عجیب :: ورزش سه

 

بعد از پیروزی ریو آوه با سه پنالتی‌ای که مهدی طارمی ستاره ملی‌پوش کشورمان برای این تیم بدست آورد، روزنامه پرتغالی رکورد شماتیکی از لحظات استارت حرکات انفجاری طارمی به سمت دروازه حریف در این سه صحنه منتشر کرده که آنها را در ادامه می‌بینید:

 

01431145 سه پنالتی در یک بازی؛ این طارمی همیشه عجیب :: ورزش سه

 

01431148 سه پنالتی در یک بازی؛ این طارمی همیشه عجیب :: ورزش سه

 

01431147 سه پنالتی در یک بازی؛ این طارمی همیشه عجیب :: ورزش سه

 

 

[ad_2]

Source link


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : اخبار ورزشی