خبرهای ویژه

» دانستنی ها » ناراحتی ملکه انگلیس از ترامپ به این دلیل

تاریخ انتشار : 2019/09/04 - 11:45

 کد خبر: 60302
 61 بازدید

ناراحتی ملکه انگلیس از ترامپ به این دلیل

[ad_1] اختصاصی «تابناک باتو» ـ سفر اخیر دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در انگلیس در ماه ژوئن، شاهد صحنه‌های عجیب و نقض آشکار پروتکل سلطنتی انگلیس توسط ترامپ بود. اما آنچه برای ملکه الیزابت ناراحت کننده‌ترین بود، فرود دو بالگرد ترامپ در باغ کاخ باکینگهام، خراب کردن چمن پارک و اثرات به جای مانده بسیاری […]

ناراحتی ملکه انگلیس از ترامپ به این دلیل

[ad_1]

262917 466 ناراحتی ملکه انگلیس از ترامپ به این دلیل

262913 173 ناراحتی ملکه انگلیس از ترامپ به این دلیلاختصاصی «تابناک باتو» ـ سفر اخیر دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در انگلیس در ماه ژوئن، شاهد صحنه‌های عجیب و نقض آشکار پروتکل سلطنتی انگلیس توسط ترامپ بود.

اما آنچه برای ملکه الیزابت ناراحت کننده‌ترین بود، فرود دو بالگرد ترامپ در باغ کاخ باکینگهام، خراب کردن چمن پارک و اثرات به جای مانده بسیاری از آن بود که بخش بزرگی از پارک را ویران کرد.

به نقل از «دیلی میل»، ملکه الیزابت در صحبت با نخست وزیر استرالیا، «اسکات موریسون»، به شوخی گفت: به باغ من نگاه کنید که هلی کوپتر‌ها آن را خراب کرده اند و چمن‌ها به خاطر چرخ‌ها سوخته و خراب شده اند.

262916 339 ناراحتی ملکه انگلیس از ترامپ به این دلیل

در جریان سفر به انگلیس، ترامپ در هنگام صرف شام، قوانین پروتکل سلطنتی را زیر پای گذاشت و با دست روی شانه ملکه الیزابت زد و همچنین در هنگام سخنرانی سلطنتی ملکه، به مناسبت بازدید رئیس جمهور آمریکا از انگلیس چرت می‌زد.

در سطح میدانی، دیدار ترامپ با طرد و واکنش منفی مردمی در انگلیس روبه رو و همین باعث افزایش تنش بیشتر در بازدید رئیس جمهور آمریکا از انگلیس شد و تظاهرات در محکومیت سفر او به راه افتاد که نشانه‌ای از خشم مردم انگلیس بود.

[ad_2]

Source link


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : دانستنی ها