همسر کیم کارداشیان انصراف داد

https://cdn1.newscade.ir/2-12-2022/f3643af5-227c_.jpg

فارس:«کانیه اومری وست» زاده 8 ژوئن 1977 رپر، ترانه سرا، تهیه کننده موسیقی و طراح مد آمریکایی است. او همسر کیم کارداشیان است. اما این خواننده که در مسیر حرفه ای خود خوب پیش رفته بود، سال گذشته میلادی تصمیمی اشتباه برای خود گرفت و تنها با تکیه بر محبوبیتی که بین قشر جوان عموما غیر تحصیل کرده آمریکایی داشت خود را به عنوان نامزد ریاست جمهوری آمریکا اعلام کرد و با آنچنان اعتماد به نفسی پیش آمد که همه منتقدین و کارشناسان را از برگرداندن تصمیمش ناامید کرد.

«کانیه وست» که تراکم هواداران موسیقی آن هم از نوع مردم پسند چشمش را به دیدن حقایق جامعه کور کرده بود اعلام کرد که خداوند مرا برای رهبری جهانی آزاد برگزیده است. بسیاری از کارشناسان و روانشناسان عنوان می کردند که او در گذشته مشکلات جدی روحی روانی داشته و احتمالا الان نیز در مرحله شیدایی روانی به سر می برد.
به تدریج حرف و حدیث هایی از بازی دادن این خواننده از سوی جمهوری خواهان به هدف شکستن رای دموکرات ها در رسانه ها و شبکه های اجتماعی پدیدار شد که البته به جهت کم خطر بودن وجود این خواننده که اصلا یارای مبارزه با هیچ یک از سیاستمداران کارکشته را نداشت، بیشتر این مباحث و اخبار در رسانه ها و شبکه های اجتماعی هنری و موسیقایی نمود می یافت و با وجود اینکه وست همواره خود را رای اول انتخابات می دانست اما کسی او را جدی نگرفت. حالا او با هزینه های میلیون دلاری که برای کارزار به اصطلاح انتخاباتی اش متحمل شده، تا صبح امروز تنها توانست 60 هزار رای را در تمام ایالت ها کسب کند و رسما از صحنه کنار کشید.

کانیه وست سه شنبه شب پذیرفت که در انتخابات ریاست جمهوری اش باخته و کمی پس از نیمه شب در توئیتی نوشت «اوه خب کانیه وست و انتخابات 2024».

مجموع آرا وی تا صبح روز چهارشنبه، کمی بیش از 60،000 رای بود.

اواخر شب گذشته، او توییت اصلی را که در آن تصویر نقشه کارزار انتخاباتی خود گذاشته بود، حذف کرد.

این خواننده معروف سبک «هیپ هاپ» تنها توانست معدود آرائی در حدود 10 ایالت کسب کند که آن نیز بسیار ناچیز بود و نتوانست در دیگر ایالت ها حداقل ترین آرا را کسب کند.

«کانیه وست» که در ماههای گذشته خود را رقیب جدی ترامپ عنوان می کرد و پیش بینی کرده بود که با اختلاف زیاد از او پیشی بگیرد، در هیچ یک از ایالت هایی که او در آنها واجد شرایط مبارزات انتخاباتی بود نتوانست به حداقل آرای 5 دهم درصد نیز برسد. «وست» تا ساعت 8:30 صبح روز چهارشنبه به وقت محلی، در کشور تنها 60،000 رأی را به خود اختصاص داده بود.

این خواننده رپ در صبح چهارشنبه از میان ده ایالتی که وی در آن حضور داشت، بیشترین رای را با کسب 10216 رای در تنسی به دست آورد.

اما این فقط 0.3٪ از کل ایالت بود و تنها حدود یک سوم آرا برای یک رقیب شخص ثالث دیگر، «جو یورگنسن»، نامزد حزب لیبرتاریان بود.

انتهای پیام/م

 

همسر کیم کارداشیان انصراف داد

53
این مطلب مفید بود ؟30