مرکز بزرگ تجاری در بزرگراه بعثت در آتش سوخت

https://cdn1.newscade.ir/4-21-2022/309c4d60-e5e7_.jpg

مهر: جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی اظهار کرد:در پی اطلاع رسانی با سامانه 125 سازمان آتش نشانی شهرداری تهران ساعت 2:16 دقیقه امروز، آتش نشانان به محل یک مورد آتش سوزی گسترده در بزرگراه بعثت قبل از سه راه افسریه مراجعه کردند. 

وی افزود:آتش سوزی در طبقه سوم مرکز تجاری زیتون رخ داده است و در طبقه سوم این مجتمع تالار پذیرایی بزرگی به وسعت 500 الی 600 متر قرار دارد. 

ملکی گفت:ایستگاه اول آتش نشانی در مدت زمان کمتر از 4 دقیقه به محل رسید و در حال حاضر 7 ایستگاه آتش نشانی به همراه 4 دستگاه نردبان و بالابر هیدرولیکی و چندین دستگاه تانکر آب و خودروی تجهیزات تنفسی به همراه عوامل شهرداری منطقه در محل حاضر هستند. 

سخنگوی سازمان آتش نشانی ادامه داد:زمانی که نیروهای ما به محل رسیدند تمام 500-600 متر فوقانی کاملاً شعله ور بوده است و از همه اضلاع شعله های آتش به ارتفاع چندین متر بالا می زد و صدای انفجارهایی شنیده می شد که احتمالاً به دلیل وجود سیلندرهای گاز بوده است. سقف روی طبقه که یک سقف شیشه ای و غیرمقاوم بود در دقایق اولیه تخریب شد. 

ملکی در پایان گفت:در حال حاضر آتش کاملاً خاموش شده است، نیروهای ما مدت زیادی است که به داخل نفوذ پیدا کرده اند، خوشبختانه آتش کاملاً خاموش شده، احتمال سرایت به اطراف وجود ندارد و نیروهای ما در حال لکه گیری هستند.

انتهای پیام/م

مرکز بزرگ تجاری در بزرگراه بعثت در آتش سوخت

2.52
این مطلب مفید بود ؟11