تصادف زنجیره ای در بلوار تندگویان

https://cdn1.newscade.ir/1-16-2022/2be7f564-1a92_143.jpg

مهر:جلال ملکی اظهار کرد:ساعت 1:11 دقیقه بامداد امروز یک مورد حادثه تصادف بین چند دستگاه خودرو در مسیر شمال به جنوب بلوار تندگویان بعد از خیابان شقایق به سامانه 125 سازمان شهرداری تهران اطلاع داده می شود.

وی افزود:آتش نشانان سریعاً از 3 ایستگاه آتش نشانی با امکانات کامل به محل اعزام می شوند و در محل مشاهده می کنند که 3 دستگاه اتوبوس مسافربری بین شهری و همچنین یک دستگاه نیسان باهم برخورد کرده اند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت:بر اثر تصادف بخشی از مسیر حرکت خودروها مسدود شده بود اما با کمک عوامل پلیس راهور بخشی از راه برای تردد خودروها باز شد.

ملکی بیان کرد:داخل دوتا از اتوبوس ها تعدادی مسافر بودند اما در اتوبوس سوم مسافران بیشتری حضور داشتند که پیش از رسیدن عوامل آتش نشانی تعدادی از سرنشین ها که وضعیت بهتری داشتند از اتوبوس ها خارج شده بودند.

ملکی گفت:راننده و شاگرد راننده اتوبوسی که مسافران بیشتری داشت پشت قسمت داشبورد و فرمان محبوس شده بودند که آتش نشانان با تجهیزات هیدرولیکی قطعات اتوبوس را برش داده و این دو فرد را خارج می کنند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران در پایان گفت:در این تصادف 17 نفر مصدوم شدند که از این تعداد 14 نفر مرد و 3 نفر زن بودند، همچنین در ساعت 2:21 دقیقه محل تحویل عوامل پلیس راهور داده شد.

انتهای پیام/م

تصادف زنجیره ای در بلوار تندگویان

51
این مطلب مفید بود ؟10