حادثه برای اتوبوس کارگران معدن چادرملو

https://cdn1.newscade.ir/2-10-2022/2f1a3e17-ace8_.jpg

مهر:غفور راستین با اشاره به مهم ترین حوادث استان اصفهان طی 24 ساعت اخیر اظهار داشت:دو حادثه مسمومیت با گاز مونوکسید کرین از جمله حوادث 24 ساعت اخیر بوده است.

وی افزود:در یکی از این حوادث که ساعت 21 و 40 دقیقه دیشب به مرکز اورژانس استان اصفهان گزارش شد مرد 25 ساله و زن 47 ساله در خوانسار به دلیل استفاده از زغال برای گرم کردن محیط در بسته دچار مسمومیت شده و با استفاده از یک دستگاه آمبولانس به بیمارستان خوانسار منتقل شدند.

رئیس مرکز اورژانس استان اصفهان با اشاره به حادثه دیگر گاز گرفتگی در استان اصفهان ابراز داشت:این حادثه نیز ساعت 23 و 24 دقیقه به مرکز اورژانس استان اصفهان گزارش شد.

وی تصریح کرد:این حادثه در فلاورجان، جولرستان، باغ رستوران آسمان آبی گزارش شده است، برای این حادثه 2 آمبولانس 115 اعزام شد که مصدومان 18 و 35 ساله این حادثه را به بیمارستان امام خمینی فلاورجان منتقل کردند.

راستین همچنین به حوادث ویژه ترافیکی استان اصفهان طی 24 ساعت اخیر اشاره کرد و افزود:در یکی از این حوادث که ساعت 23 و 24 دقیقه به مرکز اورژانس استان گزارش شده است، یک دستگاه ساینا و یک دستگاه پراید در محور ورنامخواست به سفید دشت به یکدیگر برخورد کرده اند.

مصدومیت 6 نفر بر اثر برخورد ساینا و پراید در محور ورنامخواست

وی افزود:برای امدادرسانی به این حادثه نیز سه دستگاه آمبولانس اعزام شد که 6 نفر مصدوم این حادثه شامل دونفر مرد، دو نفر زن و دو کودک را به بیمارستان شهدای لنجان منتقل کردند.

رئیس مرکز اورژانس استان اصفهان همچنین به حادثه تصادف تریلی و اتوبوس در محور گردنه ملااحمد به سمت همت آباد اشاره کرد و ادامه داد:در این حادثه اتوبوس سرویس کارگران معدن چادرملو یزد که از مبدا اصفهان در حال حرکت بوده دچار حادثه شده است.

وی با بیان اینکه این حادثه نیز ساعت 2 و چهار دقیقه بامداد به مرکز اورژانس استان اصفهان گزارش شده است، اضافه کرد:برای امدادرسانی به این حادثه نیز چهار دستگاه آمبولانس اعزام شد.

راستین با اشاره به مصدومیت 29 مرد در این حادثه ویژه ترافیکی افزود:حال دو نفر از این افراد به دلیل شدت جراحات نامساعد بود.

وی گفت:28 مصدوم این حادثه به بیمارستان حشمتیه نائین منتقل شدند و یک مصدوم که راننده اتوبوس بود نسبت به اعزام خود به بیمارستان رضایت نداد.

مصدومیت 5 نفر در واژگون شدن مینی بوس در محور دهق - اصفهان

رئیس مرکز اورژانس استان اصفهان همچنین به حادثه واژگونی مینی بوس در ابتدای جاده دهق به سمت اصفهان اشاره کرد و گفت:این حادثه نیز ساعت 6 و 19 دقیقه به مرکز اورژانس استان اصفهان گزارش شده است.

وی افزود:در این حادثه چهار مرد و یک زن دچار مسدومیت شدند که با استفاده از یک آمبولانس 115 و یک امبولانس درمانگاه دهق به این درمانگاه منتقل شدند.

انتهای پیام/م

 

از این آش خوشمزه تر تو عمرت نخوردیمیخوای تو خانواده همسرت باکلاس ترین باشی؟
این مطلب مفید بود ؟30