20 دانش آموز یک دبیرستان جن زده شدند! + تصاویر

https://cdn1.newscade.ir/12-27-2021/b5f16b36-3ee5_578.jpg

جن زده شدن دانش آموزان حین بازی با گوشی موبایل

ماجرای عجیب و ترسناک جن زدگی 20 دانش اموز دبیرستانی در حین بازی با میلیون ها نفر را متعجب ساخت.

Pupils 'possessed by DEVIL' after playing with OUIJA BOARD APP

 به گزارش اکسپرس کلیسایی در کلمبیا به دلیل نگهداری 20 دانش اموز دبیرستانی که به گفته ی خبرگزاری های محلی روحشان دچار روح شیطانی شده است در وضعیت حادی قرار دارد.

 تعداد زیادی از دانش آموزان جوان طی هفته ی گذشته در جریان بازی و استفاده از یک اپلیکیشن گوشی موبایل دچار مشکل عجیب شده اند ، انها فریاد می زنند و چهره هایشان همانند جن زده ها شده.54e5c319-fc09_جن-زده.jpg

تصاویر دلخراش دانش آموزانی که شبیه جن زده ها شدند

 شهردار منطقه می گوید :تعدادی از دانش اموزان دبیرستان لیورا بعد از بر زمین افتادن و فریاد زدن های عجیب و غریب به بیمارستان منتقل شدند اما پزشکان هیچ گونه مورد قابل تشخیص یافت نکردند . بعد از ادامه این وضعیت اغلب تصور کردند که انها جن زدهشده باشند به همین دلیل انها را به کلیسا آوردند تا توسط برخی افراد ماهر در این زمینه برای درمان آنها به کلیسا بیایند.

برخی معتقدند که این حالت به دلیل ورود ویروس خاصی به بدن انهاست اما هیچ خبری در این مورد تایید نشده است.

 شهردار در ادامه می گوید:وقتی برای بررسی وضعیت به کلیسا رفتم نوجوانان را دیدم که یکباره فریاد می زدند " یک روح شیطانی قصد دارد انها را با خود ببرد".

به گفته ی یکی از معلمان دانش اموزان در حال انجام یک بازی جدید بودند ، بازی مثل احضار روح مردگان . در جریان بازی بعضی از دانش آموزان حرکات عجیب و غریبی انجام می دادند ولی به یکباره همه چیز متشنج شد.

یکی از شاهدان عینی می گوید:یکباره دیدم که دانش اموزانی که در حال بازی بودند به حالتی مثل غش روی زمین افتاده و بدون دلیل فریاد می زدند.

دختری که در بین انها بود جملات و کلمات عجیب و غریبی با خود می گفت.

یکی از افرادی که ویدئویی از این وضعیت ضبط و منتشر کرده است می گوید:ما اصرار داریم که این افراد بایستی به مرکز درمانی منتقل شوند اما پزشکان از پذیرفتن آنها امنتاع می کنند و می گویند هیچ کاری برای این افراد نمی توانند انجام دهند.894ef347-a76d_جن-زده.jpg

نگهداری دانش اموزان جن زده در کلیسا

متولدین کدوم ماه تو سختی ها قوی ترن؟روتین پوستی مناسب ماه تولدتون
این مطلب مفید بود ؟8352