بازداشت خواننده جشن عروسی در خوزستان

https://cdn1.newscade.ir/1-9-2022/232670cf-6d66_176.jpg

ایرنا: ابراهیم سپاس زاده اظهارداشت:چند روز قبل متوجه شدیم قرار است پنجشنبه یک جشن عروسی در روستای چلسرخ بخش صیدون برگزار شود.

وی افزود:بلافاصله پس از دریافت این خبر داماد را فراخوانده و وی را از خطرات برگزاری هرگونه مجلس شلوغ آگاه کردیم، در نهایت نیز از وی تعهد گرفتیم که این مجلس در حد یک دورهمی خانوادگی باشد.

بخشدار صیدون از توابع شهرستان باغملک ادامه داد:متاسفانه این فرد بدون توجه به صحبت های ما و برخلاف تعهدی که داده بود تعداد زیادی میهمان از شهرهای مختلف از جمله رامهرمز که محل شیوع کرونای انگلیسی است دعوت کرد و یک کارناوال خودرویی نیز تشکیل داد.

وی با بیان اینکه این جشن علاوه بر خطرات انتقال کرونا، ترافیک شدیدی نیز ایجاد کرده بود خاطر نشان کرد:خواننده این جشن که یکی از خوانندگان مطرح منطقه است چندین بار برای خودداری از حضور در مراسم توجیه شده بود اما متاسفانه بازهم شاهد اجرای برنامه توسط وی در این جشن بودیم.

سپاس زاده افزود:با توجه به اینکه امکان بازداشت خواننده و داماد در حین مراسم وجود نداشت، بلافاصله پس از پایان مراسم این خواننده به همراه نوازندگانی که وی را همراهی می کردند بازداشت شدند.

وی تصریح کرد:حکم جلب داماد نیز صادر شده است و در اولین فرصت این فرد نیز بازداشت خواهد شد تا مراجع قضایی در رابطه با تخلفات آنها اظهار نظر کنند.

بخشدار صیدون با انتقاد از برگزاری اینگونه جشن ها و مراسم تأکید کرد:واقعیت این است که هرچقدر هم که ما سختگیری کنیم تا زمانی که خود مردم نسبت به سلامت خود و جامعه حساسیت نداشته باشند اتفاق مثبتی رخ نخواهد داد.

وی افزود:در روزهای گذشته مراسم تشییع یک فرد کرونایی را با حضور 10 نفر برگزار کردیم اما ساعتی بعد چند هزار نفر با حضور در منزل وی به عزاداری پرداختند.

سپاس زاده از مردم بخش صیدون درخواست کرد که شرایط حساس پیک چهارم کرونا را درک کرده و با حاضر نشدن در چنین مراسمی، به کاهش آمار مبتلایان به کرونا کمک کنند.

انتهای پیام/م

 

فال روز جذاب | فال امروز برای متولدین هرماهماه تولدت رو بگو، تا بگم چه شغلی مناسبته
این مطلب مفید بود ؟30